Chrpa slaví 1. narozeniny

Dort
Dort

Dnes se píše 17. září 2021, tedy rok od zveřejnění prvního Krušnohorcova příspěvku „Není krokodýl jako krokodýl.“ Já jsem ještě nějaký den váhala, jestli otevřít zásuvku a vyndat z ní své vzpomínky na Páju. Dne 26. 9. 2020 jsem posbírala odvahu a zveřejnila i já svůj první článek „Den, který bych chtěla vymazat z kalendáře.“

Uteklo to jako voda a z Chrpy je roční batole. Její krůčky po netu nejsou ještě úplně jisté, ale určité pokroky za tu dobu udělala.

Původním záměrem bylo zavzpomínat na poslední dny života Páji a sem tam napsat nějaký recept.

Podařilo se toho více. Kromě mých vzpomínek na Páju, se mi podařilo kontaktovat některé její přátele či spolužáky a s jejich svolením zveřejnit společné fotografie. Tři napsali do vzpomínek i svůj příspěvek, další sice přislíbili, ale nějak na to nedošlo. Se všemi, se kterými jsem byla v kontaktu, děkuji za jejich podporu.

Dále jsme zveřejnili Páji básně, které si psala od základní školy a oproti původnímu plánu také otevřeli sekci „Výlety bez Páji.“

Za uplynulý rok se nám podařilo zveřejnit 182 receptů. Myslím si, že vzhledem k tomu, že musíme také někdy chodit do práce, to není tak špatné.

Chrpa měla přes 4000 internetových návštěv a našla si i své pravidelné návštěvníky. Reakcí na naše příspěvky bylo bohužel velmi málo. Více reakcí by nás v budoucnosti velmi potěšilo.

Můj syn Tomáš dal Chrpě k ročním narozeninám nový kabátek. Věnoval jí logo a nový vzhled. Krušnohorec jí kabátek oblékl a já Chrpě upekla narozeninový punčový dort.

Všichni tři Chrpě přejeme hodně spokojených a aktivních čtenářů.

2 komentáře

  1. Chrpě přejí další roky zveřejňování úžasných příspěvků, není nuda je číst, a skvělých receptů. Těším se na další. I.K.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*