Chrpa slaví 2. narozeniny

Chrpa slaví 2. narozeniny
2. narozeniny

Podle kalendáře je dnes 17. září 2022. Důvod slavit má nejenom Naďa, která má v tento den svátek, ale i Chrpa. Dnes jsou tomu právě dva roky, kdy Krušnohorec zveřejnil na Chrpě svůj první článek. Chrpa tedy slaví 2. narozeniny.

Asi je čas bilancovat. V tomto roce jsme napsali přes 100 receptů, přes 20 reportáží z výletů, svěřili se Vám s nejrůznějšími prožitky, které nás ať už pobavily a nebo zaskočily.

Největší radost mi udělalo, že Chrpě vzrostla oproti prvnímu roku návštěvnost. Podívalo se na ni 24,5 tisíc čtenářů. Obrovskou radost mi udělala paní, která mi napsala, že si tyto stránky přidala do oblíbených.

No a co by to bylo za oslavu bez dortu? Přesto, že dorty běžně nepeču (poslední jsem upekla na první narozeniny Chrpy), pro Chrpu jsem to ráda udělala. Upekla jsem jí dort s ostružinovou náplní.

Narozeninový dort

Není to sice žádná profesionální cukrářská práce, ale o to víc s láskou a od srdce pečený. Díky skvělé ostružinové náplni je i výborný.

Při této příležitosti nešlo nevzpomenout na dceru Páju. Probírala jsem fotky, když ona slavila 2. narozeniny. Té pekla dort babička. A tady je Páji 33 let stará narozeninová fotka.

Když Pája slavila 2. narozeniny

Při této příležitosti přeji Chrpě hodně skvělých receptů a článků, aby sledovanost těchto stránek nadále rostla a čtenáři byli spokojení.

2 komentáře

  1. Děkuji za hezká povídání, fotky koček… Líbí se mi na Chrpě a těším se na další narozeninový dort (tedy aspoň si prohlédnu fotku, nejradši se dívám na čokoládový:-) Přeji vše nejlepší

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*